Hakkımızda

3d-rendering-business-meeting-working-room-office-building
Biz Kimiz?

10 yıllık bilgi birikimimizle, teknolojiyi iş hedeflerinizle buluşturuyoruz.

Müşteriler için yeni değerler oluşturma ve müşterileri ileriye taşıyacak ürünler yaratma amacıyla faaliyetlerine başlayan Istanbul Consulting Group (ICG) profesyonel kadrosu ile inovatif teknoloji çözümleri ve hizmetleri sunan bir teknoloji firmasıdır. Yüksek mühendislik bilgisi ve birikimi olan Ar-Ge ekibi ile dijital dünyanın trendlerini takip ederek, Türkiye’de müşterilerin elektronik dönüşüm süreçlerinde iş ortağı olan Istanbul Consulting Group (ICG) geniş ürün yelpazesi ile müşterilerine kesintisiz ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

VİZYONUMUZ

Modern teknolojilerle, sektörel bilgi birikimimizle hizmet verdigimiz firmaların iş süreçlerini kolaylaştırarak bilgi teknolojileri sektörünün parlayan yıldızı olmaktır.

digital-increasing-bar-graph-with-businessman-hand-overlay
Videoyu oynat

MİSYONUMUZ

Şirketlerin inovasyon stratejilerini piyasalara yansıtarak onlara değer katmaktır. Müşteri ihtiyaçlarını karşılarken ekip çalışması ile verimli, yüksek performans ve kaliteli hizmet sunmaktır.

blog / Makaleler

Son Blog & Haberler

Istanbul Consulting Group (ICG), yüksek kaliteli hizmet ilkesine dayanarak proje yönetimi ve finansal kaynaklar alanında çalışan bir danışmanlık şirketidir.

Bizimle Tanışın

Sizlere hizmet veren, sektöründe uzman ekibimiz ile tanışın.