Kurumsal Kaynak Planlama ERP

Dünya değişiyor hem de şimdiye kadar değişmediği kadar büyük bir hızla. Bu değişim şirketlere bir taraftan bugüne dek ulaşılamayana ulaşmak, yeni alanlar keşfetmek için sayısız araç sunarken bir taraftan da şirketlerde en küçük hataları ve verimsizlikleri tolere etmeyen bir kapının aralanmasına neden oluyor. Şirketler için dinamizmin ve değişimin merkezde olduğu bu yeni dünyada yalpalamadan her zaman ileriye doğru adım atmanın tek yolu süreçlerin, organizasyonların ve sistemlerin kesintisiz ve maksimum verimlilikle yönetilmesinden geçiyor.

Geçmişten bu yana kaynakların verimli bir şekilde yönetilmesi için kullanılan ERP (Enterprise Resource Planning – Kurumsal Kaynak Planlama) uygulamaları şirketlerin verimlilik yarışında her geçen gün daha da merkezde yer alıyor. ERP tanım olarak mal ve hizmet üretimi için gereken işgücü, makine, malzeme gibi kaynakların verimli bir şekilde kullanılmasını sağlayan bütünleşik yönetim sistemlerine verilen genel isimdir. Şirketler ERP uygulamaları ile süreçlerini entegre ve sistematik şekilde yönetme şansı bulur. Dünyada en çok kullanılan ERP uygulamalarından biri olan ve her sektörün ihtiyaçlarına uygun sektörel çözümler sunan SAP ERP uygulaması ile üretimden, finansa, satın almadan satışa kadar tüm departmanlar entegre ve bütünleşik bir yapıda maksimum verimle kolayca yönetilebilir. Improva deneyimli ve yetkin ekibi ile ERP uygulamalarını iş ortaklarına sunarak değer katan projelere imza atmaya devam etmektedir.

Improva ERP alanında hem modül danışmanlığı, hem de yazılım geliştirme ve basis danışmanlığı hizmetleri ile iş ortaklarının yanında yer alır.

Paylaş :
blog

İlgili Makaleler

Istanbul Consulting Group (ICG), yüksek kaliteli hizmet ilkesine dayanarak proje yönetimi ve finansal kaynaklar alanında çalışan bir danışmanlık şirketidir.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir